Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar! Ata jane bere prinder vetëm para pak orësh.
Urime dhe jete te gjate vajzes se tyre Luna Mari! 🌺🌟🙏

Lajmin e ka dhene vete Luizi ne nje postim te shoqeruar me foyografine e bukur ku te tre lidhin duart.

Foto marre nga Google Images

By Editor