Moderatori Meriton Mjekiqi po e feston 29-vjetorin e ditelindjes brenda ”Big Brother Albania Vip 3”. Ne mbrëmjen e sotme me rastin e ditëlindjes, Vëllai i madh ka organizuar një surprizë për Meritonin. Festës do t’i bashkohen edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni. Mësohet se Ilnisa, Sara Gjordeni dhe Bardhi do të jenë të ftuarit suprizë.

Fotot marre nga Google Images

By Editor