Rita Ora i ka mbajtur të fshehta detajet rreth martesës së saj me Taika Waititi, pa asnjë konfirmim të datës së saktë kur çifti shkëmbyen betimet e tyre. Çfarë dimë ne: Waititi i propozoi Orës me një smerald në një kornizë diamanti, më pas i dhuroi gruas së tij të re një bandë delikate martese gjatë një ceremonie private.

Këngëtarja zbuloi më shumë detaje rreth unazës së saj të fejesës në The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, të cilën deri më tani nuk ia ka treguar askujt. “Për shkak se të dua dhe ndihem sikur je pjesë e marrëdhënies sonë, çuditërisht, sepse ne të shikojmë çdo natë, thjesht ndjeva sikur do të të tregoja,” i tha ajo Fallon, përpara se t’i jepte dorën kamerës. . “Ai bëri mirë.”

Foto: NBC / Getty Images

E pyetur për procesin e përzgjedhjes, Ora tha se e ka drejtuar Waititin. “Thjesht mendoj, kur e dini se çfarë dëshironi dhe ndjeva sikur e dija vërtet se doja të isha me këtë person, thjesht doja që të ndihesha vërtet mirë”, shpjegoi ajo. “Unë mund ta kem çuar në dyqan dhe mund të kem vënë në dukje saktësisht se çfarë unaze doja.”

Paraqitja nis promovimin për albumin e tretë të Ritës, me këngën kryesore “You Only Love Me” të publikuar javën e kaluar së bashku me një video muzikore të mbushur me yje, ku përfshihen kameos nga Sharon Stone, Jodie Turner-Smith, Kristen Stewart dhe Lindsay Lohan. Në klip, artistja e popit vesh një fustan nuseje të rrallë Yves Saint Laurent, vjeshtë 1987 Rive Gauche, me burim nga tregtari vintage Cherie Balch i Shrimpton Couture – i vetmi vështrim që bota ka pasur për Ritën me një fustan nusërie deri më tani.

Foto: Vogue/Eric Melvin

Duke vazhduar temën e dasmës së këngës së saj të re, këngëtarja më pas performoi në The Tonight Show me një minifustan ngjyrë rozë neoni Versace, të kompletuar me vello. Po çfarë veshi në ditën e saj të madhe? Ndoshta do ta zbulojmë në kohën e duhur.

Foto: NBC/ Getty Images

Perkthyer dhe pershtatur nga Vogue Magazine

By Editor