Kiara feston sot 27-vjetorin e lindjes.

Luizi kishte pregatitur nje surprize te bukur! Ai i dedikoi Kiarës këngën romantike “Perfect” nga Ed Sheeran.

Teksa Luizi këndonte, dyshja kërcyen së bashku.

Kiara u emocionua nga supriza.

Gjithashtua Kiarën e surprizuan edhe prindërit dhe vëllai i saj nga Italia qe nëpërmjet një videomesazhi i uruan Kiarës ditëlindjen.

Se fundmi beteja që Luizi po bën për ti fituar zemrën Kiarës, por gjithashtu edhe rezervat e Kierës për të krijuar një romamancë me Luizin në shtëpinë e Big Brother Vip, kane tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ditet e fundit duket se Luizi dhe Kiara kane pasur afrimitet te madh, pasi moderatorja ka qenë me e dashur me Luizin, duke kaluar orë të tëra diskutimesh me batuta dhe shumë të qeshura.

By Editor