Dashi
Asnjë planet nuk do ndikoje negativisht tej jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene gjithë kohës e mire. Do qeshni e do argëtoheni pafund me njeri-tjetrin. Beqaret do iu qëndrojnë besnike parimeve qe kane pasur dhe jeta do ju ece për mrekulli. Ne planin financiar mund te keni disa tronditje te vogla, por asgjë për t’u alarmuar.

Demi
Juve qe jeni ne një lidhje mire është te tregoheni sa me realiste gjate kësaj dite dhe nuk duhet t’i lini pas dore problemet qe do iu dalin. Beqaret edhe sikur te mos duan do e gjejnë patjetër dashurinë sot. Jeta e tyre nuk do jete kurrë me si dikur. Për financat do përkujdeseni me shume se për çdo lloj gjeje tjetër kështu qe situata ka për te mbetur gjate gjithë kohës e shkëlqyer.

Binjaket
Ata qe janë ne një lidhje kane për te kaluar një dite me probleme, debate e mosmarrëveshje te njëpasnjëshme. Nuk do ndihen asnjë çast te qete. Fale ndikimit te madh te Diellit, beqaret duhet te përgatiten për një dite te mbushur me çaste te lumtura. Për ta kane për te ndryshuar shume gjera. Ne planin financiar do ju mbështesin fort disa miq dhe do e kaloni periudhën e vështirë.

Gaforrja
Për fat te mire kjo e sotmja ka për te qene një dite shume e mire dhe harmonike sot. Për çdo gjë do merreni vesh me partnerin dhe nuk do keni pengje. Beqaret me mire le ta lënë veten te lire dhe gjerat do ju shkojnë për mrekulli. Me zor asgjë nuk del ashtu si duhet. Ne planin financiar nuk duhet kurrsesi te rrezikoni sepse atëherë kur nuk do e prisni situata do ju dale jashtë kontrollit.

Luani
Ka rrezik qe me partnerin te keni debate te forta gjate kësaj dite. Do jene te shumte personat e jashtëm qe kane zili për marrëdhënien tuaj dhe do bëjnë çdo gjë vetëm për t’ua prishur harmoninë. Beqaret do kenë një dite te paqëndrueshme. Vërtet takimet do mungojnë, por nuk do e ndiejnë aspak vetminë. Venusi do jete planeti qe do iu beje te logjikshëm me financat dhe nuk do keni probleme me to.

Virgjeresha

Dite mjaft pozitive ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e thelloni edhe me tepër marrëdhënien tuaj dhe tashme mund te flisni edhe për gjera për te cilat me pare nuk keni mundur. Beqaret gjithashtu do kenë takime impresionuese dhe gjate gjithë kohës do përjetojnë emocione te forta. Ne planin financiar do vendosni rregull dhe gjendja do stabilizohet.

Peshorja
Dite mjaft intensive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ja kaloni mjaft mire pranë partnerit dhe me ne fund do ndiheni gati te hidhni edhe hapa me te mëdhenj me te. Beqaret do bëjnë mire t’i pranojnë propozimet qe do iu bëhen sepse nuk kane për t’u penduar. Financat do jene gjithë kohës te mira dhe nuk do e keni te vështirë te bëni edhe investime.

Akrepi
Asgjë dhe askush nuk do mund t’ua prishe dot harmoninë ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do e dëgjoni me kujdes çdo gjë qe do e thotë tjetri dhe te dy palët do bëni te pamundurën t’ia plotësoni qejfin njeri-tjetrit. Beqaret do kenë njohje te reja, por nuk do mund te fillojnë dot lidhje serioze me ata persona. Ne planin financiar duhet te jeni sa me vigjilente.

Shigjetari
Do e keni gjithë kohës mendjen tek një çështje e rëndësishme familjare sot dhe ka mundësi qe te mos i kushtoni aspak rëndësi jetës suaj ne çift. Po nuk folët me partnerin ai mund te keqkuptohet. Beqaret nuk do ndihen te lire te bëjnë çdo gjë qe do dëshirojnë kështu qe do mbeten vetëm. Me financat tregohuni sa me te matur dhe nuk do keni probleme.

Bricjapi
Dite shume pasionante do ete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do ndryshoje si me magji qe ne mëngjes dhe emocionet qe do përjetoni do jene te forta. Beqaret do i sqarojnë te gjitha mosmarrëveshjet qe kane pasur me disa miq dhe do fillojnë te ndiejnë diçka tjetër për ta. Ne planin financiar gjendja do ketë goxha përmirësime nëse e riorganizoni buxhetin tuaj.

Ujori
Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do jeni te qete dhe te matur kurdoherë, prandaj nuk do keni asnjë lloj debati me partnerin. Beqaret, sido qe te vijnë punët, duhet t’i marrin gjerat shtruar. Veten ne këtë mënyre nuk do përballen me zhgënjime me vone. Buxheti do dobësohet goxha pas shpenzimeve te mëdha qe do kryeni ne disa momente. Kujdes!

Peshqit
Ambienti për juve qe jeni ne një lidhje do filloje te ngrihet sot. Do jeni shume me te përkushtuar ndaj atij qe dashuroni dhe do dini si t’i shprehni gjate gjithë kohës ndjenjat. Beqaret do jene optimiste dhe mund te kenë edhe disa takime. Për lidhje serioze do ju duhet presin edhe pak. Ne planin financiar duhet ta dyfishoni maturinë pasi ne te kundërt situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

By Editor