Dashi
Hëna është e favorshme dhe ju ndihmon në ndjenjat tuaja, është koha për të thënë diçka më shumë. Nëse keni një biznes ka të ngjarë të ketë disa shpenzime shtesë.

Demi
Duhet të kultivoni një marrëdhënie, keni nevojë për të. Dhe mos harroni se për ju dema, është një zodiak emocionues për ndjenjat. Projekte të mëdha vijnë në punë, ju jeni duke hedhur bazat.

Binjakët
Kjo ditë është një ditë interesante në dashuri dhe ka më shumë forcë me këtë Hënë e cila kalon në një aspekt të mirë. Në punë keni një objektiv dhe do ia dilni.

Gaforrja
Është një kohë e rëndësishme për marrëdhëniet e dashurisë. Tani është e lehtë të kuptosh gjërat dhe të reagosh fuqishëm. Jeni gati për një fillim të ri në punë.

Luani
Jeni pak nervozë, por gjithçka mund të kapërcehet, edhe në dashuri. Këtë ditë do ketë shpenzime në planin e punës.

Virgjëresha

Kujdes me fjalët që thoni këtë ditë të javës, mund të lëndoni gjysmën tuaj më të mirë. Së shpejti do të ketë një angazhim në punë dhe do t’ju duhet ta kapërceni me sukses.

Peshorja
Venusi i favorshëm ndihmon çiftet dhe marrëdhëniet e reja. Jeni përballur me një ndryshim pune që nuk ju pëlqen, ndoshta prisni një rol të ri.

Akrepi
Keni dyshime në dashuri, bëni kujdes të mos flisni me personin e gabuar. Disa vonesa në punë ju bën të ndjeheni të shqetësuar.

Shigjetari
Tensionet mund të kapërcehen dhe brenda tre ditësh edhe ndjenjat do të marrin hov. Nëse keni filluar një punë të re, duhet të jepni gjithçka.

Bricjapi
Qielli i kësaj dite është i rëndësishëm për të lindurit e shenjës tuaj, shmangni konfliktet dhe kushtojini vëmendje historive paralele. Nga ana tjetër, tani ju duhet të pranoni atë që po ndodh në punë.

Ujori
Hëna e kundërt sjell edhe pak trazira në marrëdhëniet familjare dhe atë dashurore. Nëse punoni edhe sot, nuk duhet të lodheni shumë.

Peshqit
Këtë ditë keni yje të favor, është një ditë interesante për të folur për dashurinë. Nëse keni bërë një kërkesë në punë gjatë muajve të fundit, do të ishte e këshillueshme që të flisni.

By Editor